Samochód odmówił posłuszeństwa? A pilny wyjazd już jutro?!
Sprawdź naszą ofertę!
Jesteśmy firmą CaRent-24 –  wypożyczalnia samochodów w Warszawie, działającą 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dzięki naszym godzinom pracy oraz prostemu w obsłudze systemowi rezerwacji na stronie internetowej jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.
Doskonale znamy się na swojej branży, dzięki czemu dopasowaliśmy oferowane samochody wraz z dodatkami do oczekiwań klienta. Oferujemy wynajem samochodu w miejscu ustalonym i dogodnym dla klienta na terenie Warszawy i okolicznych gmin.

W ofercie posiadamy samochody wszystkich klas. Począwszy od miejskiej klasy A i B, przez rodzinną i wygodną klasę C i D, aż po samochody klasy premium i exclusive, które zadowolą nawet tych najbardziej wymagających klientów. W ofercie do każdego zamawianego samochodu można dobrać m.in. fotelik dziecięcy, możliwość oddania brudnego samochodu czy wyjazd za granicę Polski.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz skorzystania z oferty najtańszej wypożyczalni samochodów w Warszawie CaRent-24.

 

CaRent-24

Zadzwoń:

+48 500 600 703


Napisz e-mail:

rezerwacje@carent-24.pl


Zobacz adres:

ul. Słomiana 3, 01-353 Warszawa


Przejdź do strony internetowej:

carent-24.pl/warszawa