Ślub to wyjątkowa i piękna uroczystość, która zdarza się tylko raz. Przygotowania i sama ceremonia zaślubin, są jedyne i szczególne, dlatego wymagają odpowiedniego kadru i chwili, pozwalających utrwalić wszystkie towarzyszące im emocje. To właśnie zdjęcia są najlepszą pamiątką pozwalającą nam wrócić po latach do ulubionych wspomnień i przeżyć je na nowo. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, dlatego dokładam wszelkich starań, by zrobione przeze mnie fotografie były wyjątkowe i niepowtarzalne. W swojej pracy używam najwyższej jakości sprzętu – aparatów marki Canon, jasnych obiektywów oraz stało i zmiennoogniskowych.

Dużą uwagę przywiązuje również do postprodukcji. To właśnie na tym etapie powstają zdjęcia, które będzie potem pokazywać znajomym lub oprawiać w ramki. Prócz tego mam wiele pomysłów na ciekawe fotografie, które staram się wykorzystywać w trakcie pracy. Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą mój zawód, dlatego każda sesję traktuję jako wyjątkową i niepowtarzalną. Zależy mi na dobrej jakości moich zdjęć oraz Państwa satysfakcji.

Mimo iż zajmuję się głównie fotografią ślubną, to chętnie wykonam dla Was również szereg innych zdjęć: biznesowych, produktowych, reportażowych oraz sesje portretowe lub narzeczeńskie. Posiadam także przenośne mini studio, które umożliwia mi pracę w domu klienta. Zawsze jestem otwarty na wszystkie pomysły i dokładam wszelkich starań, by zrealizować je w 100%. Nic nie jest tak motywujące w tej branży, jak wdzięczność i radość Klientów, dlatego robię wszystko by je osiągnąć i cieszyć się niezachwianym zaufaniem na rynku.

Zadzwoń:

606 600 893


Napisz e-mail:

kontakt@fotoklaps.pl


Zobacz adres:

ul. J. Słowackiego 9E/3, 59-500 Złotoryja

Post Your Thoughts

One Response