Global Hause Nieruchomości zapewnia klientom kompleksowa usługę związaną z wszelkimi transakcjami dotyczącymi nieruchomości. Zależy nam na profesjonalnym i rzetelnym świadczeniu usług, dlatego  nawiązujemy współprace z biurami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, radcami prawnymi oraz doradcami finansowymi. Wszystko po to, by zyskać szacunek i uznanie naszych klientów oraz zapewnić im łatwy dostęp do wszystkich związanych z transakcjami usług. Dbamy również o szeroką ofertę nieruchomości oraz szybkie finalizowanie umów, dlatego wznawiamy współpracę z wybranymi biurami nieruchomości z całej Polski.

Nasza główna działalność sprowadza się głownie do sprawdzania stanu prawnego nieruchomości, kompletowaniu niezbędnych dokumentów i sporządzaniu protokołów oraz uczestniczeniu przy przekazywaniu nieruchomości lub negocjacjach. Ponadto w każdej sytuacji służymy pomocą i doradztwem prawnym.

Dbamy  o to, by przeprowadzane transakcje były bezpieczne i nie narażały Państwa na niepotrzebne problemy. Najważniejsza jest dla nas troska o dobro Klienta, dlatego na jego prośbę prowadzimy nadzór nad wszystkimi inwestycjami. Zależy nam na dobrej opinii i zaufaniu, więc do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, szanując jej zdanie i potrzeby. Nawet nasze godziny i miejsca pracy dostosowujemy tak, by były one dla Państwa satysfakcjonujące.

Dzięki Global Hause możecie spać spokojnie, gdyż to my zajmiemy się wszystkimi ważnymi sprawami oferując Wam w zamin bezpieczeństwo i spokój.

Global Hause

Zadzwoń:

87 732 10 41


Napisz e-mail:

biuro@globalhause.pl


Zobacz adres:

ul. Dąbrowskiego 10 lok. 3U, 19-300 Ełk


Przejdź do strony internetowej:

http://www.globalhause.pl

Podaj dalej:

Przeglądaj opinie

  1. Mirek 22 lutego 2017

Zostaw swoją opinię