Nasz-Gabinet to sieć wyspecjalizowanych w walce z uzależnieniem od alkoholu gabinetów, zlokalizowanych w większych miastach w Polsce, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, czy Łódź. Zatrudnieni tam specjaliści dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu mogą zaoferować swoim pacjentom skuteczną pomoc, odpowiednie leczenie oraz wspomagającą proces skuteczną terapię.

Pacjenci mający duży problem z utrzymaniem abstynencji mogą poddać się wszyciu substancji, nazywanej esperalem, która skutecznie zniechęca do sięgnięcia po alkohol, poprzez nieprzyjemne i męczące objawy, w razie kontaktu substancji z alkoholem. Efekt utrzymuje się do 12 miesięcy. W ofercie Naszego-Gabinetu znajduje się również detoksykacja alkoholowa, polegająca na podaniu pacjentowi dożylnie witamin, elektrolitów oraz leków regenerujących wątrobę. Gabinet oferuje również wlewy witaminowe, które polepszają stan zdrowia, odporność oraz samopoczucie.

Wyspecjalizowana kadra  oraz specjaliści z chęcią pomogą dobrać najodpowiedniejszą formę leczenia i terapię, dbając o indywidualne podejście do każdego pacjenta, w trosce o jego zdrowie oraz komfort.

Nasz-Gabinet

Zadzwoń:

+48 519 775 225


Napisz e-mail:

 kontakt@nasz-gabinet.pl


Zobacz adres:

Generała Hallera 9/6, 53-203 Wrocław


Przejdź do strony internetowej: 

https://nasz-gabinet.pl/