Ogrodzenia Leśne – Małgorzata Klejna to firma zajmująca się sprzedażą różnego rodzaju siatek leśnych i akcesoriów do ich montażu.

W ofercie firmy znajdują się siatki dedykowane do odgradzania terenów leśnych, w zależności od gatunku zwierząt żyjących na danym terenie. Siatka leśna produkowana jest w trzech rodzajach: Light, Medium oraz Super. Najcieńsza i najlżejsza siatka z mocno zagęszczonymi u dołu oczkami chroni przed drobnymi zwierzętami, takimi jak zające i sarny, wersja Medium jest najbardziej popularnym rodzajem siatki, stosuje się ją głównie do odgradzania dróg i tras kolejowych, natomiast wersja Super powstała z myślą o największej zwierzynie, takiej jak jelenie i dziki.

Ogrodzenia Leśne – Małgorzata Klejna oferuje również siatki stosowane w rolnictwie, przy hodowli zwierząt. Produkowana jest ona z sześciokątnymi lub kwadratowymi oczkami, o różnym zagęszczeniu oczek i wysokości.

Szeroki wybór ogrodzeń sprawił, że przez wieloletnie doświadczenie, firma zdobyła stałych, wiernych klientów i zrealizowała dużą liczbę zleceń prywatnych oraz publicznych.

Ogrodzenia Leśne – Małgorzata Klejna

Zadzwoń:

603–678–331


Napisz e-mail:

malgorzata.klejna@gmail.com


Zobacz adres:

ul. Osiedlowa 31
87 – 731 Waganiec 


Przejdź do strony internetowej:

www.ogrodzenialesne.pl