Perfect Dentalclinic to nowoczesny ośrodek stomatologii, zrzeszający w swoim gronie zespół wykwalifikowanych ekspertów, gotowych zadbać o zdrowy uśmiech każdego pacjenta.

Centrum Perfect Smile mieszczące się Gdańsku, oferuje szereg kompleksowych usług z niemal każdej dziedziny leczenia stomatologicznego. W zakres usług świadczonych przez klinikę znajdują się między innymi: dokładna ortodoncja cyfrowa, profesjonalna implantologia wykonywana przez najlepszych ekspertów w Polsce, protetyka, chirurgia stomatologiczna, a także podstawowa opieka dentystyczna.

Perfect Dentalclinic stawia na jakość i nowoczesność, która przekłada się na wysoki standard wykonywanych usług oraz na znaczną poprawę komfortu pacjenta, który ma pewność, że dentyści korzystają z najlepszych technologicznych rozwiązań dostępnych na rynku. Gabinety kliniki są profesjonalnie wyposażone, na miejscu można wykonać diagnostykę RTG oraz tomografię, o pacjentów dba doświadczonych zespół lekarzy dentystów oraz higienistek, by zapewnić jak najprzyjemniejszą i bezstresową wizytę.

Perfect Dentalclinic

Zadzwoń:

+48 58 558 80 57


Napisz e-mail:

garnizon@perfect-dentalclinic.com


Zobacz adres:

Gdańsk, ul. Szymanowskiego 2


Przejdź do strony internetowej:

perfect-dentalclinic.com