Poznaj nas

W dzisiejszych czasach zwiększa się konkurencja o potencjalnego pracownika – firmy muszą walczyć o specjalistów, ponieważ na polskim rynku braku coraz większej liczby rąk do pracy.

W związku z tym wielu przedsiębiorców promuje się za pomocą takich kanałów jak: social media, strony internetowe czy telewizja. Efektem takich działań jest zwiększenie zainteresowania daną marką, z czym wiąże się chęć pracy w danym miejscu. Szczególnie zauważalne jest to w branży IT, która w szczególności musi mierzyć się z niedoborem odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Działania z zakresu employer branding są w tym sektorze bardzo rozwinięte i cechują się kreatywnością.

Jednak czy wszystkie informacje udzielane przez pracodawcę na swój temat są prawdziwe? Z praktyki wiemy, że oczekiwania znacznie różnią się od zastanych realiów, dlatego, aby uniknąć rozczarowania, powstał specjalny portal internetowy Opinie-Firmy.pl, którego misją jest gromadzenie rzetelnych opinii na temat danego pracodawcy.


W sieci funkcjonuje wiele stron o podobnej tematyce, ale udostępniane przez nie informacje na temat firm często nie mają nic wspólnego z prawdą. Z czego to wynika. W dużej mierze z faktu, że największe portale dają możliwość moderowania opinii przez pracodawcę po wykupieniu specjalnego abonamentu. Taka funkcjonalność nie kosztuje dużo, więc sporo dużych firm się na nią decyduje, a następnie zmienia treści opinii wystawianych przez internautów. Takie zagrania wprowadzają przeglądających w błąd, a pracodawcy nie muszą martwić się o swój wizerunek.

Portal Opinie-Firmy.pl nie posiada takiej opcji, dzięki czemu jest całkowicie niezależny i pozwala na publikację jedynie sprawdzonych treści. Każdy wpis jest dokładnie sprawdzany oraz analizowany, aby mieć pewność, że oceny wystawiane przez użytkowników oddają rzeczywisty stan rzeczy. Osoby obsługujące stronę to specjaliści, którzy posiadają ogromne doświadczenie w zarządzaniu podobnymi portalami. Treści są na bieżąco dodawane oraz moderowane.

Duży plusem jest również intuicyjny interfejs, pozwalający na szybkie i sprawne przeglądanie strony Opinie-Firmy.pl.  Wszystkich poszukujących pracy zachęcamy do korzystania  tego portalu. Opinie-Firmy.pl to jedyne rzetelne źródło informacji na temat pracodawców.

opinie-firmy