Księgowość jest nieuniknionym elementem każdego przedsiębiorstwa, na jej skład wchodzą rozliczenia podatkowe, opłaty, koszty oraz przychody. Rzetelne prowadzenie księgowości wymaga znajomości wielu przepisów prawnych – nieustannie się zmieniających, oraz posiadania umiejętności pracy w szczególnym skupieniu. Wielokrotnie konieczne są również konsultacje w zakresie przepisów prawa podatkowe i prowadzenia działalności gospodarczej. Właściwą decyzją jest powierzeniu wszystkich kwestii finansowych jednej firmie, która stale kontroluje zmiany prawne i analizuje wprowadzenie korzystnych zmian do twojego przedsiębiorstwa – biuro księgowe i doradztwo podatkowe Meritum Halina Jędrzejczak.

Zadbaj o księgowość swojej firmy z Meritum Wrocław

Biuro oferujące usługi księgowe oraz doradztwo podatkowe zlokalizowane na Dolnym Śląsku. Założycielką jest Halina Jędrzejczak, dyplomowana i podsiadająca pełne uprawnienia Głównego Księgowego, specjalista doradztwa podatkowego oraz biegła sądowa z zakresu rachunkowości. Meritum jest jedynym z najdłużej istniejącym na runku Wrocławskim biurem księgowym. Wieloletnie doświadczenie i stałe poszerzanie kompetencji  zawodowych, sprawia, że jest wstanie zapewnić fachową obsługę oraz bezpieczeństwo księgowe podmiotom gospodarczym takim jak: osoby fizyczne, spółki prawa cywilnego, spółki handlowe.

Kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowo-podatkowej, rozliczenia ZUS oraz CIT, obsługi kadr i płac, stałe doradztwo księgowe i podatkowe, usług prawnych, wykonywanie audytu księgo-podatkowe. Stały nadzór nad księgowością klienta oraz sprawdzanie prawidłowości prowadzonej księgowości i rozliczeń z budżetem firmy, dają gwarancje właściwego prowadzenia dokumentacji przedsiębiorstwa.

Klienci o jakości świadczonych usług

Wybór biura księgowego nie jest łatwą decyzją dla przedsiębiorcy, dlatego warto przed podjęciem współpracy wykonać dobry research opinii obecnych i byłych klientów biura. W ten sposób można określić jakoś usług przedsiębiorstwa i zadbać o finanse w firmie. Sprawdź opinie o Meritum.

„Wszystkim przedsiębiorcom polecam współpracę z biurem Meritum. Piszę to jako właściciel firmy, w której od kilku lat księgowością zajmuje się pani Jędrzejczak z tego biura. Po dość długiej już współpracy, Meritum kojarzy mi się z obszerną, specjalistyczną wiedzą i rzetelnością. Powierzenie księgowości pani księgowej z Meritum to była najlepsza decyzja dla sprawnego funkcjonowania mojej działalności.” – Mateusz Kowalczyk

 

„Księgowość mojej firmy jest rzetelnie prowadzona przez panią księgową z Meritum. Doceniam profesjonalne podejście i obszerną wiedzę pani księgowej z zakresu podatków i księgowości. Wiem, że zawsze mogę liczyć na specjalistyczne doradztwo.” – Damian Witczyński

Dane firmy

Meritum doradztwo podatkowe Halina Jędrzejczak 

Adres: ul. Powstańców Śląskich 118 lokal 7, 53-333 Wrocław

Telefon: + 48 601 97 79 50

Mail: biuro@meritumksiegowa.pl

www: meritumksiegowa.pl

11 komentarzy