Mensa Home to ogólnopolska sieć salonów wnętrzarskich, gdzie można zakupić niemal wszystkie produkty powiązane z kuchnią i nakryciem stołu. Szeroki wybór, najwyższa estetyka i jakość oferowanych produktów, powodują że firma ta zyskała całą rzeszę lojalnych i zadowolonych klientów. Dzięki Mensa Home, możesz cieszyć się spokojem i komfortem w swoim domu, dzięki wyposażeniu które będzie służyć tobie i twojej rodzinie przez lata.

Narzędzia i przybory kuchenne to jeden z głównych asortymentów tego sklepu. Wysokojakościowe garnki i wszelkiego rodzaju dodatki, sprawią ze gotowanie będzie proste, szybkie i przyjemne. Możesz zdecydować się na różnorodne modele i zastosowania, tak aby spełniły one twoje indywidualne potrzeby.

Zastawa kuchenna, to często sztuka którą możesz zakupić  w tym sklepie. Mensa Home oferuje najpiękniejszy, wszechstronny wybór zastawy stołowej, dzięki której podawane potrawy zyskają wyjątkową oprawę. Sklep ten współpracuje z czołowymi producentami, którzy są gwarantem najwyższej jakości oferowanych produktów.

Mensa Home

Zadzwoń:

570 600 340


Napisz e-mail:

sklep@mensahome.eu


Zobacz adres:

ul. Słowiańska 22, 64-100 Leszno


Przejdź do strony internetowej:

http://mensahome.eu

Post Your Thoughts

3 komentarze